«У половини депутатів такі». Мушієк пояснив кримінальну справу від НАБУ

На сесії обласної ради обговорюють кандидатури заступників голови обласної ради, за які згодом голосуватимуть у таємному режимі. Зокрема, питання та звинувачення пролунали на адресу кандидата Михайла Мушієка, якого свого часу обшукували детективи НАБУ.

Новообраний голова Черкаської ОДА Роман Боднар запитав у Мушієка, чи вважає він себе людиною із бездоганною репутацією. Адже за словами Боднара, обіймати посаду може лише людина із відповідною репутацією.

Мушієк заперечив, що в нього є «кримінал» щодо незаконного збагачення, натомість зізнався, що має кримінальну справу щодо декларування:

– У половини депутатів такі кримінальні справи, – пояснив Мушієк і викликав сміх у залі.

Депутат Олександр Рибченко заявив, що Мушієк не має «жодної позитивної якості». За словами Рибченка, Мушієк може лише «замутить і вкрасти».

Раніше екс-прокурор області Сергій Овчаренко повідомляв, що Мушієк фігурує в кримінальний провадженнях. У чому він звинувачував депутата, можна почитати ТУТ.

У липні цього року детективи Національного антикорупційного бюро провели обшук у квартирі Михайла Мушієка у межах кримінального провадження про можливе недостовірне декларування.

За версією слідства, депутат міг недостовірно заповнити електронні декларації за 2017-2018 роки, які відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Детективи вважають, що депутат в цих деклараціях не вказав відомості про витрату 994 тисячі гривень як оплату пайового внеску в Обслуговуючому кооперативі «Житлово-будівельний кооператив «Черкасибуд 17»

Нагадаємо, Черкаська обласна рада сьогодні обирає заступників голови. У ході таємного голосування будуть розглянуті кандидатури депутатів Михайла Мушієка (“Батьківщина”) та Андрія Сегеди (УКРОП).

Раніше головою обласної ради був обраний Анатолій Підгорний.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *