У понеділок у Черкасах повинні представити нового главу області, – джерела

Фото із Фейсбуку

У понеділок, 4 листопада, у Черкасах планують представити нового очільника обласної державної адміністрації. Ним має стати Роман Боднар.

Про це 18000 повідомили власні джерела в правоохоронних органах та представники активу області, яких уже запросили на захід.

За інформацією наших співрозмовників, усі відповідні служби вже готуються до заходу, який запланований орієнтовно на 13-14-ту годину. Попередньо, нового главу області має представити перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов.

Зазначимо, що поки на сайті президента немає ні інформації про відставку на сьогодні чинного голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка, ні про призначення Романа Боднара.

Ми звернулися за коментарем до Романа Боднара, він відповів, що наразі “будь-які коментарі передчасні“.

Нагадаємо, в кінці жовтня з’явилася інформація про ймовірну відставку Ігоря Шевченка. Проте виданню 18000 так і не вдалося отримати її офіційне підтвердження в Кабінеті міністрів, де уникнули від коментарів.

Як писав 18000, Роман Боднар подав декларацію кандидата на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації. Боднар зареєстрований в Чернівцях, але фактично проживає в Маріуполі, в Донецькій області. Він працівник Служби безпеки України.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.