У пожежі на Чорнобаївщині врятували родину переселенців

Фото: УДСНС

Багатодітна родина переселенців зі Сходу проживала на Черкащині. Вчора в їхньому будинку сталась пожежа. 

Про родину розповідає газета “Вечірні Черкаси”.

Нагадаємо, пожежа сталась у селі Скородистик 22 березня.

– Церква “Добра вість” вивозила людей зі Слов’янська, а ми як волонтери прийняли більше 100 осіб переселенців із Донеччини в Ірклієві. У будинку, який згорів, вони прожили всього місяць. Двоє діток у цій родині народилось уже в селі, – розповів пастор церкви “Перемога віри” Володимир Сєміонкін.

У момент пожежі в будинку було восьмеро людей, а батько діток – 40-річний В’ячеслав Гончаренко – перебував у справах у сусідньому селі.

Чоловік повернувся вже не додому, а фактично на згарище. Будинок і всі речі згоріли вщент. Лишився тільки паспорт старшого сина від першого шлюбу.

– Я розпитував доньку, що сталось. І з її слів, пожежа почалась із дальньої кімнати. Донька пригадала, що почула тріск і побачила дим, а коли зайшла в кімнату, то побачила, що вже горить стеля. Ми саме купили двоярусне ліжко і два матраци. От ці матраци і загорілись. Проводка не могла загорітись, була в хорошому стані. Може, де іскра попала від груби, – розповів В’ячеслав Гончаренко, який саме їхав провідувати діток у Черкаську дитячу лікарню.

Чоловік додав, що його дружина перебуває в опіковому відділенні.

– Вона після пожежі ще не прийшла в себе, в стресовому стані. Там же лікують меншого синочка й маму дружини, – пояснив В’ячеслав Гончаренко.

Рятуючись із палаючого будинку, діток до моменту приїзду швидкої прихистила сусідка – вчителька місцевої школи.

– Із потерпілими працювали п’ять бригад екстренки. Найбільше постраждали 74-річна бабуся, її 41-річна донька та однорічний хлопчик. Їх із опіками обличчя та з отруєнням продуктами горіння медики відвезли до опікового відділення Першої Черкаської міської лікарні, – поінформувала прессекретарка Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

Виконуючий обов’язки завідувача опікового відділення Першої Черкаської міської лікарні Петро Осауленко розповів, що стан здоров’я доправлених після пожежі нині – задовільний.

Батька з дітками 5-ти, 6-ти, 8-ми та 10-ти років і молодого чоловіка 20-ти років із отруєнням продуктами горіння медики доправили в Черкаську обласну дитячу лікарню та Чорнобаївську центральну райлікарню.

Причина пожежі встановлюється. Будинок обігрівали буржуйкою, в ньому є і пічне опалення.

Господар В’ячеслав Гончаренко говорить, що односельці відгукнулись на їхню біду й допомагають, хто чим може.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.