У реєстрі змінився керівник “Черкасиобленерго”

Яненко праворуч (фото з Фейсбуку)

У реєстрі юридичний осіб змінився керівник ПАТ “Черкасиобленерго”. Замість Олега Самчука ним значиться Вадим Яненко.

До цього Яненко працював заступником комерційного директора АТ “Вінницяобленерго”, був членом наглядової ради на “Хмельницькобленерго”, уповноваженою особою з питань відповідності АТ «Чернігівобленерго», також працював і на “Черкасиобленерго”.

Ці товариства входять до складу АТ «Українські розподільні мережі».

У самому ПАТ “Черкасиобленерго” у відповідь на запитання 18000 повідомили, що зможуть надати коментар лише завтра, бо сьогодні в них закінчився робочий день.

Раніше 18000 уже повідомляв, що у “Черкасиобленерго” повинен змінитися керівник. Тоді видання зверталося за коментарем до Самчука, однак він не відповів на повідомлення.

Самчук був призначений керівником підприємства у 2017 році, змінивши на посаді Світлану Кузьмінську. Тоді позачергові збори акціонерів ПАТ «Черкасиобленерго» відбулися після втручання поліції через блокування невідомими місця їх проведення

До цього Кузьмінська була в. о. голови правління, проте була звільнена після низки гучних скандалів, пов’язаних з роботою підприємства. Кузьмінська є близькою до скандально відомого бізнесмена Дмитра Крючкова, що фігурує в розслідуванні стосовно розкрадання коштів низки обленерго, зокрема і Черкаського.

Детально про ситуацію на підприємстві тоді 18000 писав ТУТ.

На сьогодні 46% підприємства контролює Фонд держмайна, 25% – ПАТ “Українська енергозберігаюча сервісна компанія”, ще 24,5% – венчурний інвестиційний фонд «Сьомий» Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Сварог Ессет Менеджмент» (ЗМІ пов’язують з олігархом Костянтином Григоришиним)

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.

 

По темі

  коментарі
  1 Коментар
  1. Знов почнуться схеми. Яненко це племінник Юрія Петровича Власенко. В свій час він наладив схему з отримання від підприємств коштів за так звану поміркувати провідників між трансформатори тому та лічильникамиобліку ел. енергії, вони прикривали листами НКРЕ але підприємці почали скаржитися, держенергонагляд розібрав скарги і НКРЕ скасувалонезаконні листи і зобов’язали повернути кошти підприємцям, але кошти не були повернуті. Де вони?

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Останні новини