У росіян дійсно є план захоплення Харкова та Сум, – Павлюк

Олександр Павлюк, командувач Сухопутних військ ЗСУ

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Олександр Павлюк підтвердив, що за даними українських спецслужб, у Росії справді є план можливого захоплення Харкова і Сум.

Про це пише “Суспільне” з покликанням на “The Times”.

– Наші спецслужби кажуть, що у росіян дійсно є план взяття Харкова чи Сум, але ми не знаємо, наскільки ці плани серйозні та чи здатні вони їх реалізувати тими силами, які вони мають у своєму розпорядженні, – зазначив Олександр Павлюк.

Також за його словами, російські загарбники планують захопити не лише Донецьку та Луганську області, але й Запорізьку.

Павлюк запевнив, що Сили оборони робитимуть все, щоб росіянам не вдалося реалізувати свої плани. Командувач зазначив, що для цього Україні потрібна зброя, особливо артилерія, бо війська РФ мають перевагу в артилерії десять до одного.

“Ми зробимо все можливе, щоб не допустити російського прориву, і сподіваємося, що американська зброя нам допоможе. Якби вона прийшла вчасно, ми б не втратили території, які втратили за останні кілька місяців”, — зазначив командувач Сухопутних військ ЗСУ.

Як писали раніше “18000”, у квітні президент України повідомив про те, що ситуація на донецьких напрямках ускладнюється.

Також читайте: “Я на позиції ходжу разом із бійцями”, – інтерв’ю з начальником управління розвідки Черкаської ТрО.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *