У школах Черкащини масштабується національний проєкт фізичного виховання. Триває голосування за талісман

Богдан Кулинич і Роман Данилюк

Понад 2100 команд від області долучилися до проєкту фізичного виховання школярів “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”. Нині триває перший етап змагань і голосування за спортивний талісман. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОДА.

Зазначають, що Черкащина тримає першість за кількістю команд, які вирішили долучитися до національного спортивного руху. Найпопулярнішими серед наших спортсменів залишається волейбол, баскетбол і футзал. Проте більшає охочих доєднатися до спортивного орієнтування та черлідингу.

– Я вже неодноразово відвідував тренування спортсменів, – зауважив амбасадор проєкту Богдан Кулинич. – Учні мотивовані та цілеспрямовані. Командний дух тут на всі 100 відсотків.  До речі, у школах завершується перший етап змагань. Переможці далі братимуть участь у змаганнях на рівні громади.

Окрім цього, в області триває голосування за спортивний талісман.

– На вибір запропоновані чайка та вовк, – розповів Роман Данилюк, який також є амбасадором проєкту. – Голосування відкрито до 5 лютого. Долучитися можуть усі охочі. Окремо запрошуємо брати активну участь учнівську молодь шкіл Черкащини.

Проголосувати за талісман можна ТУТ.

Нагадаємо, реєстрація команд триватиме до 1 лютого.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *