У Скічка готуються до великого будівництва на смілянських вулицях

Департамент будівництва Черкаської ОДА 11 червня оголосив закупівлю послуг з поточного середнього ремонту низки смілянських вулиць, які є частиною державної магістралі H-01.

Зокрема, йдеться про ремонт вулиці Незалежності – від вулиці Федорова (в’їзд у місто зі сторони Умані) до вулиці Соборної (центр міста), далі має бути відреконструйована вулиця Соборна – від перехрестя з вулицею Незалежності до перехрестя з вулицею Перемоги, а також сама вулиця Перемоги до в’їзду в місто зі сторони Кам’янки. Загальна протяжність ділянок, що підлягають можливому ремонту, 8,4 кілометри.

Очікувана вартість закупівлі – 264 млн гривень. Окрім дорожнього полотна, має бути відреконструйовано зовнішнє освітлення, а також тротуари та оновлено знаки дорожнього руху. Термін виконання робіт – до кінця наступного року, джерело фінансування – кошти державного бюджету. Прийом пропозицій триватиме до 12 липня цього року. Тендерною документацією передбачено авансовий платіж майбутньому підряднику у розмірі 30% вартості договору для придбання матеріалів.

На минулих місцевих виборах міським головою Сміли був обраний Сергій Ананко. Він та очільник Золотоноші Віталій Войцехівський – єдині міські голови в Черкаській області, обрані від партії “Слуга народу”.

Хочеш читати більше подібних матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини