У Скічка купують флагшток для прапору України за 2,13 млн грн

Черкаська ОДА оголосила тендер на будівництво комплексу “Географічний центр – серце України” на території колишнього Шполянського району. Очікувана вартість – 2,13 мільйона гривень.

Інформація про це розміщена на порталі Dozorro.

Комплекс буде розташований на дорозі Н-16 Золотоноша – Сміла – Умань, на повороті на село Мар’янівка.

Згідно з технічним завданням, буде облаштовано фундамент і у нього вмонтований флагшток. До об’єкту також буде підключення електропостачання. Загальна вага конструкції – 9 тонн. Її розміри – не вказані.

Очікувана вартість – 2,13 млн грн. Раніше повідомлялося, що ці кошти спрямують з обласного бюджету спрямують як субвенцію до бюджету Шполянської ОТГ.

Зазначимо, що будівництво монументу у травні цього року ініціював президент Володимир Зеленський. Тоді було повідомлено “у День Державного Прапора України, 23 серпня, на Черкащині піднімуть великий державний стяг над унікальним монументом”.

Тоді ж глава області Олександр Скічко повідомив, що “реалізують цей проект приватним коштом”.

Ми звернулися за коментарем у прес-службу Черкаської ОДА з проханням пояснити, чому оголошено закупівлю, попри інформацію про приватні кошти.

Невдовзі ми презентуємо унікальний проєкт «Географічний центр – серце України», де ви матимете змогу ознайомитися з його концептом і візуалізацією. Цей проєкт реалізуємо, як і анонсовано раніше головою ОДА, приватним коштом. Тендер, про який ви запитуєте, стосується встановлення Державного прапора України в її географічному центрі (поблизу Шполи)“, – коментують у ОДА.

На що підуть підуть кошти приватника, про якого йдеться, та яка сума приватних коштів – невідомо. Проект “монументу” у публічному доступі відсутній.

Особливістю архітектурної композиції буде смужка з автентичною вишивкою всіх регіонів України“, – написав у своєму “Фейсбуці” Олександр Скічко.

Варто зазначити, що спорудженням подібних патріотичних об’єктів відбувається і у інших областях. Кілька прикладів нижче.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини