У Скічка не встигли відкрити Шевченківський центр, як обіцяли, до Дня Незалежності

Підрядник не встиг завершити реконструкцію Шевченківського центру у Каневі, як це обіцяв голова Черкаської ОДА Олександр Скічко до Дня незалежності. У адміністрації пояснили, що будівельні роботи уже завершені, натомість триває благоустрій об’єкта

У Черкаські ОДА виданню 18000 надали коментар голови адміністрації Олександра Скічка щодо ситуації із Будинком культури. Публікуємо його повністю.

Цього року буде завершено історію Будинку культури в Каневі як 36-річного довгобуду. І нарешті завдяки Програмі Президента #ВеликеБудівництво розпочнеться його нова історія – як Шевченківського культурного центру. Натепер на об’єкті вже завершені основні будівельні роботи. Наразі тривають роботи із благоустрою, закуповуємо меблі тощо. Однак у своїй роботі ми завжди керуємось комплексним підходом. А тому вирішили вийти за межі проєкту. Ми не лише реконструюємо Будинок культури в центрі Канева, а й ремонтуємо центральну вулицю. Окрім того, зараз розглядаємо ідею створення скверу поруч із Будинком культури. Усе для того, щоб гармонізувати і стилізувати цей простір у центрі міста“, – йдеться у коментарі.

На коли планується офіційне відкриття об’єкту – не повідомляється.

Зазначимо, що раніше президент Володимир Зеленський просив добудувати центр до 1 липня. Також він обіцяв приїхати наступного дня, щоб перевірити будівництво. Проте такий візит не відбувся.

У свою чергу сам Олександр Скічко неодноразово повідомляв, що ремонт мають закінчити до 24 серпня. Під час ефіру на 18000 він зазначав, що роботи повинні завершити навіть швидше.

Згідно із календарним планом у договорі підряду, роботи повинні завершити у серпні.

Нагадаємо, тендер на 61,53 мільйона гривень на завершення будівельних робіт виграла фірма з Дніпра із кримінальним шлейфом. Детально про неї ми писали ТУТ.

Завершити будівництво цього об’єкту не можуть уже 36 років. 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.