У Скічка новий заступник. Хто він?

Очільник області Олександр Скічко призначив Сергія Свєрчкова на посаду заступника голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Черкаської ОДА.

Про це інформують в прес-службі облдержадміністрації.

На  сайті адміністрації повідомляють, що до цього Свєрчков працював керівником проектів і програм Департаменту управління організаційними програмами і проектами Управління проектної діяльності Служби операційного директора ТОВ «Інтерпайп Україна» у Дніпрі.

Згідно з інформацією видання «Наші гроші», «Інтерпайп Україна» входить в структуру холдингу олігарха Віктора Пінчука. Підприємство бере участь у тендерах від «Укрзалізниці», і, за версією журналістів, завдалося збитків “Укрзалізниці” на півмільярда гривень.

У кінці 2020 року Свєрчков уже подавав декларацію кандидата на посаду заступника голови Черкаської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Однак призначений не був.

Вдруге декларація кандидата уже була подана у березні цього року. Зокрема, Свєрчков вказав, що зберігає в готівці 65 тисяч доларів та 20 тисяч євро.

Свєрчков є співзасновником товариства «Бізнесінстайт». Воно зареєстроване у Дніпрі і займається консультуванням з питань комерційної діяльності й керування. На сьогодні фірма перебуває у стані припинення.

З повною біографією Свєрчкова можна ознайомитися ТУТ.

коментарі

3 Коментарі

  1. С такой трудовой только управлять страной,а не областью

  2. І ЩО от такі “забули” в нашому місті? Тільки щоб хоч десь зачепитися? Він не місцевий. Він не працював на посадах, які могли б його прославити в успішній роботі. Це – трамплін для подальшого росту, чи як?

    1. заробіток шукає..

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.