У Скічка за пів року визначились із підрядником для дитячого садочка

15 вересня Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації завершив процедуру закупівлі робіт із будівництва дитячого садка на Митниці. Підрядником на об’єкті буде дніпровська фірма “СК СТРОЙІНВЕСТ”. Вартість будівництва, згідно з підписаним договором – 112 млн гривень. 

ТОВ “СК “Стройінвест” нині здійснює реконструкцію будинку культури в Каневі вартістю понад 60 млн гривень. Реконструкція мала бути завершена до 24 серпня, однак відкриття об’єкта перенесли. За інформацією ОДА, там нині тривають роботи з благоустрою території та умеблювання закладу. 

Всього підрядники мають за собою підрядів на понад 2 млрд гривень на всій території України. Найбільша сума з них отримана в Дніпропетровській області. ЗМІ пов’язують ексвласника компанії Дениса Островського з персонами впливових Дніпропетровських політиків Геннадія Корбана та Бориса Філатова. Крім того, проти підприємства порушена низка кримінальних проваджень.

Завершити процедуру закупівлі робіт вдалося з другої спроби. Перша процедура була оголошена ще на початку березня, однак була відмінена через дискваліфікацію всіх учасників. На початку лютого депутати Черкаської міської ради збиралися на спеціальне позачергове засідання, аби виділити на будівництво зазначеного об’єкта 20 млн гривень. Тоді заявлялось, що заклад буде побудований до кінця 2021 року. Нині, згідно з договором, будівництво має бути завершено до кінця серпня наступного року. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *