У «Слуги народу» може змінитися кандидат на парламентських виборах на Черкащині

Фото з Фейсбуку

У партії «Слуга народу» може змінитися кандидат на парламентських виборах по 197 окрузі. Якщо раніше партія планувала підтримати кандидатуру депутата обласної ради Євгенія Курбета, то тепер йдеться уже про міського голову Золотоноші Віталія Войцехівського.

Інформацію про це “18000″ підтвердили декілька джерел із черкаського політикуму.

Як повідомляють співрозмовники, на сьогодні у партії відмовилися від ідеї з підтримкою Курбета. Зокрема, називаються дві причини. Перша – його низькі рейтинги. Друга – нібито конфлікт між власником МХП Юрієм Косюком, який мав фінансувати кампанію Курбета, та головою Черкаської ОДА Олександром Скічком. Причиною конфлікту, за словами співрозмовників, стала історія навколо невдалої відставки голови обласної ради Анатолія Підгорного, про яку ми писали раніше.

За нашою інформацією, наразі «Слуги народу» роздумують над трьома кандидатурами. Це заступник голови обласної ради, однокласник Скічка Сергій Лісовий, це депутат міської ради Сергій Дудка (креатура підприємця Віталія Ільченка) та міський голови Золотоноші Віталій Войцехівський.

Як повідомляють джерела, станом на сьогодні найбільш вірогідним кандидатом є саме Войцехівський.

 – Я не можу вам нічого сказати щодо цього. Ніхто не зв’язувався зі мною щодо цього. Я у відпустці, – прокоментував очільник Золотоноші «18000» і запросив звернутися із цим питання наступного тижня.

 Торік він був втретє обраний міським головою Золотоноші від партії «Слуга народу».

Вперше міським головою Войцехівський був обраний у 2010 році (висуванець партії «Союз. Чорнобиль. Україна»), повторно він виграв вибори у 2015 році (цього разу від «Блоку Петра Порошенка»).

Водночас подальша доля виборчої кампанії Євгенія Курбета лишається невідомою. До сьогодні партія «Слуга народу» офіційно не заявляла про його підтримку. При цьому під час агітаційних заходів сам Курбет неодноразово повідомляв про це. Також він був присутній у «перших рядах» під час офіційних заходів на території округу.

Агітаційна продукція Курбета (фото – Кропива)

Чи буде він йти на вибори як самовисуванець, наші джерела не повідомляють.

Детально про перебіг виборчої кампанії читайте у матеріалі Канівське єднання. Хто восени боротиметься за депутатський мандат на Черкащині?

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.