Зоомагазин Леопольд

У Смілі через онлайн-аукціон здають в оренду будівлю колишньої бібліотеки

Прозоро продажі. Приватизація

“Прозорро.Продажі” — це своєрідна вітрина, де Фонд держмайна України та органи місцевої влади виставляють нерухомість у різних регіонах країни. Потенційні орендарі можуть обрати об’єкт і позмагатися за нього на е-торгах. 

У Смілі Черкаської області через систему “Прозорро.Продажі” пропонують орендувати одноповерхову будівлю колишньої бібліотеки. Вона розташована на вулиці Заводській, 6.

Це комунальна нерухомість в задовільному стані з окремим входом. Загальна площа — понад 160 квадратних метрів. Є електрика, опалення та вода. Також облаштований санвузол.

Цільове призначення колишньої бібліотеки необмежене. Орендар може організувати простір для втілення будь-яких бізнес-ідей. 

Стартова орендна плата — близько 19 тисяч гривень на місяць. Кінцевий строк подання цінових пропозицій — 30 червня. Онлайн-аукціон відбудеться 1 липня.

Приватизація в Смілі

Переваги приватизації через “Прозорро.Продажі”

Оренда комунального майна дозволяє громадам під час війни заробляти гроші до місцевого бюджету. А бізнесу — знаходити приміщення під власні потреби. Так, у Черкаській області від початку повномасштабного вторгнення провели понад 890 аукціонів на “Прозорро.Продажі” з оренди комунального майна. Торги принесли громадам загальний дохід у майже 1,6 мільйона гривень на рік.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

*Реклама 

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини