У Смілі “об’єднають” збиткові комунальні магазини

Депутати Смілянської міської ради своїм рішенням можуть об’єднати два комунальних підприємства, що здійснюють торгівлю книгами у належних їм магазинах. Мова йде про підприємства “Кругозір” та “Світоч”. Саме останнє стане правонаступником та продовжить своє існування як юридична особа.

Відповідний проєкт рішення розміщений на сайті місцевої ради.  

Комунальне підприємство “Кругозір” здійснює свою діяльність у центрі Сміли, поруч з ювелірним магазином “Рубін” за адресою провулок графа Бобринського, 4. Нині тут функціонує магазин під назвою “Дитяча книга”.

За рішення депутатів це підприємство може бути приєднане до схожого підприємства “Світоч”, що також знаходиться у центрі Сміли та здійснює продаж книг. За даними фінансових звітів, обидва підприємства станом на 2021 рік були збитковими та не приносили прибутку місцевому бюджету, попри свій комерційний статус. Звітність цих підприємств за 2022 рік на сайті місцевої ради відсутня

Відповідно до проєкту рішення має бути створена спеціальна комісія, яку очолить директорка підприємства “Світоч” Людмила Дубовська. До 1 червня 2023 року вона має підготувати всі необхідні документи для завершення процесу злиття.

Як писав 18000, львівське підприємство купує смілянський готель за 5,7 млн грн.

***

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *