У Смілі суд виправдав пенсіонера, що вбив неповнолітнього

6 липня Смілянський міськрайонний суд виніс вирок у справі вбивства неповнолітнього у Смілі. Злочин стався наприкінці жовтня 2018 року.

Під час сутички пенсіонер завдав неповнолітньому ножового поранення у стегно, у результаті якого останній загинув.

Як встановило слідство,  між групою молодиків та пенсіонером сталася сутичка, у результаті якої пенсіонер змушений був захищатися та дістав ножа. Відмахуючись від ударів нападників, одному із них було завдано смертельного поранення.

Водночас сторона обвинувачення інкримінувала підсудному умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони.

Заслухавши покази свідків та розглянувши матеріали справи, судді дійшли висновку, що слідством ніяким чином  не підтверджено наявність неприязних стосунків  і сварки між загиблим та обвинуваченим. Також не надано доказів заздалегідь підготовленого розкладного ножа, яким було завдано смертельного поранення.

На думку суддів, поведінка обвинуваченого під час захисту від нападу на нього не свідчила,  що  його дії мали вигляд посягання на життя нападника. 

У зв’язку з цим суд виправдав підсудного та залишив без розгляду заяви про відшкодування моральної шкоди потерпілій стороні. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Як житель Сміли, скажу, що малолітні у нас геть знахабніли. Це не перший подібний випадок. Дрібнота вже з 13 років починає борзіти. Ввечері по всьому місту дрібнота гопають перехожих або просто б’ють. Поліція нічого не робить, більшість з цієї дрібноти відомі завдяки соц.мережам. Але їм все сходить з рук.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.