У Смілі жорстоко побили неповнолітнього. Хлопець потребує допомоги небайдужих

У ніч із 21 на 22 липня у Смілі невідомі напали на 17-річного Богдана Тимошенка. Унаслідок побиття хлопець отримав численні травми та був госпіталізований до лікарні. 

Про це розповідають у сюжеті “Подробности“.

У неділю ввечері хлопець проводжав додому дівчину. Біля гаражів, що неподалік його будинку, на Богдана напали й побили невідомі. Хлопцеві зламали обидві руки та щелепу в чотирьох місцях. Від важких травм юнак не зміг самотужки дійти додому, лише вдосвіта його знайшли перехожі.

На час інциденту батьки юнака були в селі.

– Його знайшли і направили в районну лікарню знайомі дівчата. На вулиці він лежав цілу ніч. Була дуже велика втрата крові …, – говорить мама Богдана.

Через часткову амнезію хлопець не пам’ятає, хто і де його побив.

https://youtu.be/Bc3r5cdd80I?t=225

У Смілянській районній лікарні Богданові надали першу медичну допомогу, та через тяжкий стан перевели до обласної лікарні Черкас. У юнака численні переломи щелепи, вибиті зуби, струс головного мозку, та зламані обидві руки.

Винуватців наразі намагається встановити поліція. Заяву про побиття Богдана правоохоронці прийняли ще у понеділок.

Юнакові вже провели кілька складних операцій. Нині його збираються переводити в Київ, де оперуватимуть знову. Щонайменше, лікування триватиме рік.  Рідні Богдана благають про допомогу усіх небайдужих.

Реквізити:

Приват Банк: 5168 7573 6516 8774

Ігор Тимошенко – батько Богдана

Номер телефона батька: 097 250 9273

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.