У справі Комарова слідчі продовжують допити. Конкретних результатів немає

На сьогодні слідчі опрацювали відео з 99 камер відеоспостереження в Черкасах, на 17 із яких виявлена особа, що, імовірно, причетна до вбивства журналіста Вадима Комарова. Також правоохоронці відібрали зразки ДНК у 17-ох осіб. 

Про це під час пресконеренції заявив начальник слідчого управління ГУНП Євген Рогачов.

За його словами, на сьогодні правоохоронці допитали більше 1600 чоловік, які могли бачити вбивцю Вадима Комарова. Така велика кількість свідків пов’язана зі складністю маршруту журналіста в день нападу на нього.

– Слідчими проаналізовано маршрут руху потерпілого. Тому свідки допитувалися в такій кількості. Шлях Комарова від його будинку до місця, де його вбили, проходить як по вулиці, так і вздовж багатоповерхових будинків, де могли бути особи, які щось побачили, – зазначив Рогачов. – Крім того, він пройшов вздовж ринку, де придбав квіти.

Також слідчі у цій справі опрацювали відео із 99 камер відеоспостереження, на 17 із яких наявна особа, що може бути причетною до вбивства.

– На 17 камерах є особа, яка потрапила по шляху Комарова. Ми висунули версію, що ця особа може бути причетною до вбивства. Тому зараз вона встановлюється не лише оперативними заходами й слідчими діями, а й експертизою на поліпшення якості у вилучених відео, яка була проведена в м. Харкові. Але, на жаль, ми очікували більшого результату, тому в нас є тільки загальні візуальні риси злочинця, – розповів Рогачов.

Він додав, що зараз слідчі розглядають дві версії вбивства Комарова. Обидві – пов’язані з його безпосередньою професійною діяльністю. Водночас розкривати їх у ГУНП не стали, аргументуючи це відсутністю дозволу слідчого, а також можливістю зашкодити слідству.

– Перевірено осіб, про яких Вадим Комаров писав публікації. Також осіб, на яких писав заяви до поліції – це близько 200 осіб. Усі матеріали досліджено, – зазначив начальник слідчого управління. – У нас встановлені всі допитані. Від 17 осіб відібрано ДНК. Щодо однієї ДНК назначена експертиза.

Водночас у поліції підсумували, що стверджувати, що злочин вже розкрито – не можна.

Нагадаємо, 4 травня 2019-го в Черкасах здійснили замах на журналіста Вадима Комарова. Через півтора місяці від нанесених травм чоловік помер у лікарні.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.