Віктор Євпак

У суботу громадський транспорт Черкас курсуватиме за зміненим маршрутом

У зв’язку з проведенням 19 вересня в Черкасах легкоатлетичного забігу в місті перекриють дві ділянки руху на бульварі Шевченка, а деякий громадський транспорт змінить маршрут. 

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

На час проведення легкоатлетичного пробігу, участь в якому планують взяти до пів тисячі черкасців, у центрі міста тимчасово перекриють рух транспорту. Зокрема, буде заборонено рух по ходу колони бігунів такими вулицями:

• з 9.30 до 12.30 – бульв. Шевченка між вул. Можайського та вул. В’ячеслава Чорновола;
• з 06.00 до 14.00 вул. Лазарєва між бульв. Шевченка та вул. Хрещатик на час облаштування стартового містечка та зони нагородження учасників забігу.

На час проведення забігу рух тролейбусних маршрутів на відрізку проведення змагань бульваром Шевченка здійснюватися не буде. Об’їзд міських автобусних маршрутів здійснюватиметься вулицями Можайського, Надпільною, Благовісною та В’ячеслава Чорновола.

Додамо, легкоатлетичний забіг  – один із запланованих заходів, приурочених до відзначення Дня міста Черкаси, які не було перенесено на більш сприятливий епідеміологічний період рішенням місцевої комісії ТЕБ і НС.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. и на хрена жителям это счастье???

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.