“У ТЦК одразу запитали, чи я готовий служити”, – черкаський пекар про те, як потрапив у військо кухарем (АУДІО)

Андрій Феофілов у формі

Фото з фейсбуку

Черкаський пекар Андрій Феофілов потрапив у військо за повісткою, хоча до армії готувався задовго до цього. Він перекваліфікувався з пекаря у кухаря й близько року вже служить у черкаській ТРО.

Про це військовослужбовець розповів у подкасті “Тру сторі. Війна”.

– Мені було важко не бути у війську, коли триває війна. Минув майже рік з початку вторгнення, але я вважав, що маю піти в армію. Сам у ТЦК не пішов, та зрештою отримав повістку. Але готувався до цього хоча б тим, що пішов у спортзал, готував родину, бо була важка зима, тоді були відключення світла, заготовляв дрова про всяк випадок. Готував бізнес до свого відходу довгий час. Тому ніхто не здивувався, що так сталося зрештою, – каже Андрій Феофілов. 

Повістку черкасець отримав на вулиці. Після був похід у територіальний центр комплектування, поїздка у бригаду та проходження медичної комісії. 

– Коли отримав повістку, набрав знайомого, який є постачальником у нашому магазині (Андрій є співзасновник магазину-пекарні, – ред.), який виявився офіцером. Він запитав, яка в мене цивільна професія і сказав, що є вакансія кухаря в бригаді. Після ТЦК я поїхав у бригаду, де отримав відношення – це документ, яким військова частина запрошує до себе особу. І в ТЦК все швидко вирішили, бо я мав відношення. Загалом у мене з ними було нормальні робочі відносини. Вони одразу запитали, чи я готовий служити, я відповів, що так. І це дуже круто змінює ставлення, це ж очевидно, – пояснив черкасець. 

Водночас медкомісія зайняла в чоловіка більше часу, ніж оформлення документів у ТЦК. 

– Мені призначили кілька досліджень окремих, але прохидити їх доводилося в лікарні, де великі черги: люди в принципі хворіють, а тут ще й велика кількість тих, хто прийшов від ТЦК. Я пройшов дослідження, згідно з якими військово-лікарська комісія ухвалила рішення, що я повністю придатний до військової служби, і був мобілізований, – підсумував Андрій Феофілов.


Created with ListenTo – Free Smart URLs & Pre-Save Links

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
3 Коментарі
  1. Це треш, а не історія.

  2. Це треш, а не історія.

  3. Всё це непогано. Але питання вирiшили по “блату”. Не для загалу.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *