У театрі кажуть, що реконструкція будівлі незавершена. ОДА спростовує

У драматичному театрі нарікають, що роботи з реконструкції приміщення, передбачені проєктом, виконані не повністю. Це нібито заважає повноцінній роботі. Натомість в ОДА стверджують, що вже направили запит в державну аудиторську службу для перевірки виконання робіт.

Під час прес-конференції в театрі директор закладу Петро Ластівка розповів, що нині обласна рада готує документи, для того, щоб передати театр їм на баланс та в постійне користування. Водночас у театрі не хочуть брати приміщення на свій баланс нібито через те, що в ньому до кінця не завершено реконструкцію.

– Вогнегасники не розташовані по території театру відповідно до проєкту. Ні в театрі, ні в адміністративній частині не розвішані план-схеми евакуації, – зазначив Петро Ластівка. – Із загального проекту, який складав 83 млн грн на реконструкцію коробки сцени забрали 50 млн. А в ці 50 млн входили 49 тельферів, які мали замінити в нашому театрі. Бо старі вже не можна було ремонтувати. Нас не послухали й вирішили зробити 22 тельфери, типу поремонтувати їх.

Також, за словами Ластівки, у театрі нібито не працює пожежна система та не справляється зі своїми обов’язками вентиляційна система.

Водночас у театрі додають, що готові взяти приміщення на свій баланс, якщо всі недопрацювання будуть усунені.

Натомість, за словами голови Черкаської ОДА Олександра Скічка, нині облдержадміністрація вже направила запит в державну аудиторську службу для перевірки виконання робіт із ремонту тельферів.

– Якщо будуть виявлені недопрацювання, підрядник буде зобов’язаний виконати свою роботу, – зазначив Скічко. – Я запропонував компромісний варіант керівнику театру, аби ми знайшли компанію, яка б змогла відремонтувати їх. Однак відповідь була категоричною – ні, нібито нам потрібні тільки нові.

Скічко також додав, що проєкт реставрації, який був в управлінні капітального будівництва, виконаний на 100%.

– Без виконання цього проєкту, об’єкт не міг бути зданий в експлуатацію, – додав Скічко.

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Почитавши коментар Петра Ластівки я вже навіть боюся ходити на вистави до Драмтеатру!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.