У Ватутіному чоловік звинувачує поліцію в побитті. Правоохоронці кажуть, шо він був п’яний і з рушницею

Фото: “Вісті Черкащини”

Пожежник Віктор Босенко звинувачує звенигородських поліцейських у жорстокому побитті. Інцидент стався 1 січня.

Про це повідомляють “Вісті Черкащини”.

23-річний рятувальник працює на Одещині. До Ватутіного приїхав на новорічні свята. Він завітав до свого товариша, однак зі собою мав рушницю.

– Якщо вона не в сейфі, то має бути при мені, – пояснив рятувальник Віктор Борисенко.

Коли він повертався додому, його зупинили правоохоронці. Поліцейські повідомили, що він стріляв зі зброї, однак Босенко це заперечив.

– Правила поводження я добре знаю. Поліцейські зупинили й запитали, що несу в чохлі. Я відповів та показав дозвіл на рушницю. Вони почали звинувачувати мене у стрільбі. Це дурня, адже скрізь шуміли салюти. Один із них відвів мене в бік і сказав: “200 доларів і питання буде закрито”. Я категорично відмовив. Вивели мене на грубість, – продовжив пожежник.

Далі історія продовжилася у відділку поліції, де правоохоронці нібито його побили.

– Я був у кайданках. Мене вивели з-під огляду камер. Там “задули” газом і “годували” гумовими палицями. Це тривало приблизно до 06:30. Потім повезли до лікарні. Освідування на сп’яніння не робили. З того моменту я перебував в лікарні, – розповів Борисенко.

Фото: “Вісті Черкащини”

У Звенигородській поліції слова пожежника спростовують. Кажуть, що їхали на виклик про стрільбу.

– На місці правоохоронці виявили чоловіка, який йшов із рушницею. З ним було ще двоє осіб. Перебували в стані алкогольного сп’яніння. Зробили їм зауваження. Запросили до відділку для складання адмінпротоколу. Особи поводили себе агресивно та погрожували. Окрім цього один із них кидався на поліцейську машину. На нього одягли кайданки й відвезли до райвідділу. Після складання матеріалів, поїхали до лікарні, – прокоментував начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко.

Начальник відділку додає, що тілесних ушкоджень лікарі не виявили. Нині мають докази, що чоловік таки стріляв з рушниці, а також є довідка, що чоловік був напідпитку й не мав тілесних ушкоджень.

– Складені матеріали за непокору законними вимогам працівників поліції та порушення правил зберігання зброї. Особи не можуть розпоряджатися зброєю в стані сп’яніння. Ми маємо свідків, які прямо вказують на те, що чоловік здійснив два постріли. На місці були знайдені дві стріляні гільзи, – додав правоохоронець Олег Міщенко.

Віктор Босенко 11 січня зустрівся з заступником начальника обласної поліції Євгеном Рогачовим. Останній заявив, що також має підозри про причетність рятувальника до правопорушення. Однак пообіцяв ініціювати відсторонення правоохоронців на час службової перевірки.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.