Зоомагазин Леопольд

У Ватутіному від рук невідомих загинули десятки собак. Серед них – домашні

У Ватутіному 27 лютого масово потруїли собак. Понад 20 трупів тварин вже нарахували в різних районах міста. Нині усі обставини справи з’ясовує поліція. Волонтери ж та представники мерії самотужки намагаються встановити причетних до смерті тварин.

Про це у коментарі виданню 18000 повідомив перший заступник міського голови Ватутіного Юрій Кубявка.

– Поки що ми знайшли близько 20 трупів тварин на території усього міста. Симптоми в усіх ідентичні, приблизний час початку конвульсій орієнтовно 14 година дня, – говорить заступник мера. – Окрім бездомних постраждали і домашні тварини. Мінімум про два випадки мені відомо.

У поліцію ще вчора направили відповідні листи з проханням посилити контроль в цьому напрямку.

– У минулому році в нас було три хвилі таких отруєнь. Тоді вони були в невеликих мікрорайонах. У 2018 році за допомогою волонтерів, мерії, була встановлена особа, що вчиняла такі дії. Наразі він не притягнений до відповідальності, – говорить Юрій Кубявка.

Представники мерії разом із волонтерами та небайдужими містянами намагаються встановити причетних до масового отруєння тварин. Нині вони активно спілкуються із власниками магазинів, на яких є камери зовнішнього відеоспостереження.

– Домовляємося про отримання записів із камер, щоби долучити їх до заяв та направити у поліцію, – додає перший заступник.

Тіла загиблих тварин працівники з благоустрою утилізують.

Також учора на засіданні сесії Ватутінської міської ради на стерилізацію, щеплення та чіпування тварин передбачили 20 тисяч гривень. Цих коштів орієнтовно має вистачити на чотири десятки собак.

– У нас є приватна клініка, з якою ми вже два роки співпрацюємо. Відповідно вона проводить стерилізацію, щеплення та чіпування безпритульних тварин. Їхній облік не ведеться, але напривеликий жаль із тих 20, які станом на сьогодні виявлено, більшість пройшли всі ці процедури. Вони не давали потомства і не несли загрозу для суспільства, адже були вакциновані від сказу, – говорить Юрій Кубявка.

коментарі
2 Коментарі
  1. “Вони не давали потомства і не несли загрозу для суспільства, адже були вакциновані від сказу”. І не кусались? На людей не кидались? Бо у Звенигородці хоч і чіповані, а кусають. Може у Вас якісь інші… Та хіба це нормально, що вони бігають по місту? Лякають дітей. Місто будувалося для людей. І мешканці повинні почувати субу в безпеці, а не ухилятись коли по тротуару біжить 3 десятки песиків, хоч і чіпованих, але хто його зна, що у них в головах…

  2. Хтось сказав за всіх? Собаки не всі однакові, хтось може й кусає, не без цього. Але це не привід убивати таким методом. Чи є винною собака, яку викинули на вулицю і вона має шукати, де поїсти, де поспати, де сховатися від дощу? І в будь який момент який розумник пригостить отрутою, і потім собака буде вмирати в конвульсиях… Серед людей багато маньяків, педофілів, вбивць, які кожного дня можуть нести загрозу. Так що тепер людей всіх травити, бо серед них є погані? Звичайно ні… А собак “можна”, вони ж слабші, вони ж довіряють, і практично кожен може позбавити життя сотні без винних тварин, просто маючи бажання

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *