У вересні черкащани отримають збільшені пенсійні виплати

У вересні 74,7 тисяч черкащан отримають перераховану пенсію. 

Про це повідомляє пресслужба головного управлінням Пенсійного фонду України в Черкаській області

У зв’язку зі збільшенням мінімального розміру заробітної плати до 5 000 гривень із першого вересня поточного року збільшиться мінімальний розмір пенсії для непрацюючих осіб, які досягли 65 років і мають страховий стаж не менше як 30 років для жінок і 35 – для чоловіків.

Для таких осіб мінімальний розмір пенсії за віком встановлено в розмірі 40% мінімальної заробітної плати, визначеної Законом “Про Державний бюджет України” на відповідний рік: із 1 вересня – 2000 грн.

Водночас на виконання постанови Кабміну “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб” перераховано пенсію 205 членам родин військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоровʼя, отриманих під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Державна адресна допомога виплачуватиметься тим членам родин, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. Якщо пенсію у зв’язку з втратою годувальника призначено на двох і більше членів сім’ї, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, не більшій 6100 гривень на кожного.

При цьому пенсійна виплата на всіх членів сім’ї виплачується у межах максимального розміру пенсії, визначеного статтею 43 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (17 120 грн).

Державну допомогу родини померлих під час участі в АТО/ООС отримуватимуть на постійній основі. За серпень її буде виплачено у вересні цього року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Коли мені буде посилена пенсія я відпрацював по першому списку в хімії,люди якіне працювали їм все добавляють уже скоро пенсії, як у мене де справедливість

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.