У війні загинув 27-річний воїн із Золотоноші

Загиблий Владислав Середа

У російсько-українській війні загинув Владислав Середа із Золотоноші.

Про це пише “Золотоноша.City”.

Народився хлопець 1996 року. Навчався у школі №1 та школі-інтернат. У восьмому класі залишився без мами. Жив з дідусем. Після закінчення школи вступив до Одеської морської академії. Другу вищу освіту Владислав отримав у ЧДТУ. Паралельно на військовій кафедрі здобув первинне офіцерське звання.

Перший день повномасштабного вторгнення росіян застав юнака у рейсі, на кораблі. Після закінчення контракту моряки, які були з Владом, повернулися до Болгарії, а він повернувся у Золотоношу.

У січні 2023 року Владислав долучився до Збройних сил України.
Воєнної справи навчався у Львові. Потім були бойові завдання у гарячих точках.

– Він завжди посміхався, був дуже позитивним, в усьому бачив хороше. Казав, що війна – це тимчасово, ми виграємо. Він дуже вірив у перемогу, – згадують знайомі. – Влад – це така людина, яка завжди підтримає, приїде, допоможе. На нього завжди можна було розраховувати. І дуже вольовий! На своїй думці стоятиме до кінця!

Зі знайомими хлопець востаннє спілкувався 10 грудня. Проте є інформація, що до 31-го його позивний ще виходив на зв’язок. Владиславу Середі було 27 років.

Нагадаємо, на Таврійському напрямку в полон взяли майже три десятки окупантів за три дні.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *