У ЄС кажуть, що не образилися на Бондаренка, який забрав у них міську освіту

Голова фракції “Європейська солідарність” у міськраді Сергій Кудактін пояснив, чому представниця політсили у виконавчому комітеті утрималася під час голосування за компенсацію різниці у тарифі для комунальних установ. Нагадаємо, через це мер Черкас Анатолій Бондаренко “забрав” у неї напрям курування освіти, назвавши це політичною відповідальністю.

За словами Кудактіна, голосування відбувалося “з голосу”, що суперечить позиції політсили.

– Політична відповідальність як у депутатів, так і наших представників виконкому тільки перед виборцями, які нас обрали, – заявив депутат. – У ході обговорення цього рішення з’ясувалося, що там на 238 % піднімається тариф для комерційних організацій. Це ляже на ціни для споживача. Але головне – жодного паперу, розрахунку, все голосувалося із голосу. Ухвалювати з голосу такі важливі питання – не голосували, не голосуємо і не будемо. Це суперечить нашій позиції. Тільки тому вона утрималася, – пояснив Кудактін.

Він також зазначив, що спокійно ставиться до перерозподілу обов’язків заступників міського голови.

– Питання курування напрямів заступниками лежить суто на міському голові. І він може кожного дня перерозподіляти обов’язки так, як він вважає за потрібне. Єдине, я вважаю, що ефективність куратора повинна оцінюватися явно не по голосуваннях чи неголосуваннях на засіданнях виконавчого комітету, а на тих процесах, які вона запроваджує. По освіті немає ніяких питань до Гаркавої, вона на своєму місці, – переконаний Сергій Кудактін.

Водночас політик запевнив, що не має жодних образ на міського голову.

– Які в політиці можуть бути образи, це рішення міського голови – окей. Як заступник міського голови ніхто не забороняє Марині Гаркавій і надалі курувати якісь освітні програми. У них немає таких обмежень повноважень, – додав депутат міськради.

Варто зазначити, що нині за Мариною Гаркавою закріплений напрям соціальної політики.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.