У Золотоніській РДА пояснили причину заборони алкоголю

На Золотоніщині знову діє заборона продажу алкоголю. Рішення ухвалили через збільшення злочинів та правопорушень у громаді. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Золотоніської РДА.

Заборона на продаж алкоголю в Золотоніському районі Черкащини діяла до 21 березня. Потім її частково скасували, як і на всій території області, задля стабільної роботи підприємств галузі та збільшення надходжень до бюджету. Водночас діяла заборона на продаж спиртного військовослужбовцям.

“Як показала практика й статистика, наслідками такого послаблення маємо збільшення злочинів та правопорушень, що вчиняються громадянами у стані алкогольного сп’яніння”, – йдеться в повідомленні РДА.

Зазначають, що питання встановлення заборони продажу алкоголю обговорювали разом з правоохоронцями, представниками органів місцевого самоврядування, силовиками, медиками, командирами військових частин, територіальною обороною та військовими службами правопорядку.

“Одноголосно було ухвалене рішення про повну заборону продажу алкоголю на території Золотоніського району на період дії воєнного стану. Тому 6 червня головою Золотоніської військової адміністрації Іриною Терновою підписано наказ про заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі”, – зазначили в Золотоніській РДА.

Як писав “18000“, на Золотоніщині алкоголь заборонено продавати з 6 червня до закінчення дії воєнного стану на території району.

Виконання цього наказу контролюватимуть правоохоронці спільно з представниками військової служби правопорядку, триватимуть рейди і перевірки.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

10 Коментарів

 1. Дуже правильне рішення. А ще щоб не відбувалося ДТП, потрібно заборонити пересування автотранспортних засобів.

  1. Це точно

   1. А ще потрібно зовсім заборонити торгівлю, а то вона не платить мзду чиновникам.

   2. Хто не платить чиновникам той не торгує.

 2. кращеб пального завезли, і малиб податок!

 3. Очень правильное решение, только не все его исполняют.

 4. Д***ли,одним словом.Потрібно командуванню слідкувати за своїми бійцями,а не забороняти продаж.Прямий податок,акциз.Тисячі підприемців закриються після таких поправок.

 5. Заборона алкоголю ніколи не давала позитивних наслідків. Треба пропагувати культуру вживання. А заборона продавати військовим, – це дискримінація за належністю до професії, що заборонено міжнародним правом.

 6. Якщо люди не вживпли,тільки по якимось особливим датам,і то у міру,вони і не питимуть,а ті ,хто пив,той і при забороні знайде,до Черкас не длеко та і у місті знайдуть.

 7. Це найсправжнісінський долбоватизм! Чи розуміють ці ініціатори, скільки податків буде недотримано і так збіднілим державним бюджетом?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.