У Золотоноші діти з інклюзією навчаються за покращеною програмою

Фото : Суспільне

У Золотоніській гімназії імені Семена Скляренка навчаються 5 дітей з інклюзією. Окрім звичайних занять, вони відвідують гімнастичний зал, слухають шум хвиль і грають кінетичним піском.

Про це розповідає “Суспільне”.

За словами директорки Любові Денисюк, перші інклюзивні класи у закладі з’явилися чотири роки тому. Цьогоріч для дітей обладнали спеціальну сенсорну кімнату й гімнастичний зал.

Діти займаються на спеціальних тренажерах, аби розвантажити своє тіло. Хтось виконує рухи для рук і очей, хтось знімає навантаження з хребта.

Як розповів вчитель фізкультури Олександр Литвиненко, для кожної дитини передбачені власні вправи й навантаження.

– Дитина втомлюється. Вона постійно на візочку їздить. Руки навантажуються. Ми з нею працюємо, також масаж рук робимо, – розповів вчитель фізичної культури.

Фото : Суспільне

Для дітей з ментальними порушеннями створили сенсорну кімнату. У ній є тренажер “велосипед”, світлові дошки й тактильний килимок.

– Раніше у нас було менше можливостей. Але ми завжди знаходили якийсь варіант – чи послухати музику заспокійливу, чи навпаки – зробити зарядку чи посидіти на маті, щоб відпочити, – пояснила вчителька Вікторія Оверчук.

Для дітей на візках обладнали вбиральню. А для занять арттерапією цього року створили гончарний клас. Ідею покращення умов для дітей з особливими освітніми потребами позичили у Запорізьких колег.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.