У Золотоноші купують прилади нічного бачення, біноклі та зарядні станції

Фото з інтернету

Виконавчий комітет Золотоніської міської ради проводить закупівлі забезпечення для Збройних сил України.

Інформація про закупівлі опублікована на «Прозорро».

Нині триває закупівля приладів нічного бачення на 996 тисяч гривень. Мають бути придбані 4 штуки бінокуляри нічного бачення AGM Wolf-7 Pro NL1 та 2 монокуляри нічного бачення AGM PVS-14 NW1. Їх повинні доставити замовнику до 3 грудня.

Окрім того, жовтні-листопаді міська рада уже провела закупівлі 4 Eco Flow Delta на загальну суму в 150 тисяч гривень. Їх має поставити товариство «Раккон» із Харкова.

Також куплені 3 зарядні пристрої Battery Kit за 81 тисячу гривень та 8 біноклів SIGETA Admiral 7*50 з далекомірною сіткою за 50 тисяч гривень.

Як писав 18000, сільська рада на Черкащині купує пікап для військових.

***

Ця публікація була створена в межах проєкту «Голос громади і вплив на реформи», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. ЇЇ наповнення є виключно відповідальністю команди “18000” та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та “Нідерландського Гельсінського комітету”

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *