У Золотоноші прооперували маля косулі (ФОТО)

У Золотоноші місцеві лікарі прооперували дитинча косулі. Поки тваринка живе в клініці, хлопчика назвали Патрон. 

Про це пише “Золотоноша.City”.

— У понеділок мені на вайбер зателефонував незнайомець з Коробівки і розповів, що випадково трактором у полі наїхав на тварину, яка ховалася у сіні. Питав, що робити? Я запропонував привезти малого у Золотоношу, сам не мав змоги виїхати на місце. Ввечері чоловік привіз дитинча в коробці, — розповів лікар-хірург Олександр Троян.

Місячній косулі наклали шину. А наступного дня почали готувати до операції. Рятували тварину три лікарі.

— Я подзвонив проконсультуватися з Юрієм Мазуром стосовно травми, показав фото. Він запропонував допомогти. Зробили рентген, щоб побачити товщину й довжину кінцівки, для правильного розміру штифта. За анестезіолога був працівник клініки Віталій Шевцов. Він зробив спеціальний наркоз, розраховував маленькі дози й інкубував його – поставив маленьку трубку на всякий випадок. Потім підібрали штифта, радий, що вгадали з розміром і з’єднання гарно зійшлося, – розповів ветеринар Олександр Троян.

Лікування коштувало близько 700 грн, але витрати взяв на себе лікар.  Операція минула вдало, на другий день після операції косуля почала щипати траву. Поки на ніжці тварини накладений гіпсовий корсет.

— Щоб рана швидше затягнулась і малий відновив сили, вводимо йому відповідні препарати, у молоко додаємо кальцій. Відвозити його назад не будемо. Мати все одно не прийме. Ми трохи спілкуємося із спеціалістами Черкаського зоопарку, там нещодавно косуля привела трьох малят, — зазначив лікар.

Нагадаємо, в Черкасах з’явилася нова вулиця з назвою Зоологічна.

Більше фото- та відеоконтенту – у нашому інстаграмі 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.