Зоомагазин Леопольд

У Золотоноші ремонтують колектор. Замовили новий проєкт на 1,4 млн грн

Комунальне підприємство “Міський водоканал” із Золотоноші провело тендер на виготовлення проєкту третьої черги реконструкції самоплинного та напірного колекторів водовідведення по вулиці Шевченка.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

Виконавець зобов’язується провести геодезію, коригування проєктно-кошторисної документації та експертизу коригування проєктно-кошторисної документації за 1,46 млн грн.

Підстава для нового проєкту – уточнення проєктних, геодезичних даних та перерахунок у нині актуальних цінах.

Геолого-геодезичні вишукування коштуватимуть 481 тисячу гривень, коригування ПКД – 834 тисячі гривень, комплексна експертиза – 145 тисяч гривень.

Тендер на першу чергу робіт провели у 2016 році. Договір на 31 мільйон гривень уклали із ТОВ «Ресурстехнобуд». Далі також укладалися угоди на залишкові та додаткові роботи на загальну суму в 12,4 мільйона гривень. На сьогодні замовник продовжує оплачувати роботи за цим договором. Зокрема, 20 червня цього року сплатив 766 тисяч гривень боргу. Загалом із 2016 по 2023 рік підрядник отримав 33,66 мільйона гривень.

Тендер на другу чергу провели у кінці 2021 року. Підрядником став ПП «Ріалбуд». На сьогодні за свої роботи він отримав 48,38 мільйонів гривень. У кінці минулого року основний договір розірвали через відсутність фінансування.

***

Ця публікація була створена в межах проєкту «Голос громади і вплив на реформи», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. ЇЇ наповнення є виключно відповідальністю команди “18000” та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та “Нідерландського Гельсінського комітету”

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *