У Золотоноші розраховують на добудову басейну: дають 2 млн та очікують ще 11,5 млн від держави

Фото: Золотоноша – інформаційне інтернет-видання

9 березня на позачерговій сесії Золотоніської міської ради депутати виділили додатково 566 тисяч гривень на добудову басейну в місцевій гімназії ім. С. Д. Скляренка.

Про це у коментарі “18000” розповів міський очільник Віталій Войцехівський. 

Із його слів, проект добудови басейну пройшов попередній відбір серед інших проектів, поданих для фінансування з Державного фонду реконструкції та розвитку в 2021 році. Загальна вартість проекту складає 13,7 млн гривень. З місцевого бюджету планується профінансувати 2 млн, решту ж виділить уряд.

Окрім того, з коротким візитом об’єкт відвідав міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Проектом передбачено дофінансування зведення об’єкту, на який у 2016-2018 роках було витрачено 7,5 млн гривень. Саме такою була попередня вартість будівництва. Втім, цього вистачило, аби завершити об’єкт, зі слів Войцехівського, лише на 75%. Нині в проект внесено зміни й передбачається придбання необхідного сучасного обладнання. 

Басейн буде дворівневий, його глибина сягатиме від 60 см до 1,4 метрів. Ширина басейну – 8,5 метрів, довжина – 25 метрів. 

У 2016-2018 роках зведенням комплексу займався київський підрядник ТОВ “БК Семат”. Для освоєння нових коштів потрібно буде проводити додаткову процедуру закупівлі. Хто буде замовником робіт нині невідомо, однак має бути визначено згодом. Це може бути або ж як і раніше Управління освіти Золотоніської міської ради, або ж департамент капітального будівництва Черкаської обласної державної адміністрації.

Як пише видання “Кропива” за фактами можливої розтрати коштів під час попереднього будівництва об’єкту було порушено низку кримінальних проваджень. 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.