У Золотоноші сім годин шукали зниклого рибалку

До рятувальників звернувся 37-річний чоловік, який, повертаючись додому з риболовлі, у темряві втратив орієнтири та заблукав на річці Дніпро. 

Як повідомляє прес-служба УДСНС у Черкаській області, чоловік рухався у напрямку села Кедина Гора та заблукав через туман поміж численних островів та плавнів.

Одразу було створено спеціальну пошукову групу. До її складу, крім рятувальників і представників поліції, увійшли також волонтери та місцеві рибалки, які добре знаються на місцевості.

Пошукові роботи ускладнювалися не лише через темряву, істотно заважали пошукам густий туман, який обмежував видимість лише десятками метрів та викривляв звуки.

Для пошуку було розроблено спеціальний алгоритм: на березі як маяк встановили світлові вежі, а невеликі групи висувалися у спеціальні квадрати, де по черзі подавали звукові та світлові сигнали. Це дозволило визначити місцезнаходження чоловіка. Врешті загубленця, з яким постійно підтримувався мобільний зв‘язок, підібрав патруль аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Фото прес-служби УДСНС у Черкаській області

Загалом пошуково-рятувальна операція тривала майже сім годин. До пошуків долучилися 37 рятувальників, троє поліцейських та четверо волонтерів і рибалок,

Знайдений рибалка, попри сильний переляк, почувався добре. Після того, як він повечеряв та відігрівся у пожежній частині, чоловіка доставили додому.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *