“Убл*дки” та “дов****би” – чиновниця облаяла батьків дітей з іноземними іменами

Директорка комунального закладу “Черкаський міський палац молоді” Олена Петрова назвала батьків дітей з іноземними іменами дов****бами та убл**ками. 

Це відбулося у коментарях у соціальній мережі “Фейсбук”. 

Чиновниця коментувала новину про рідковживані імена, якими називають черкаських дітей. Серед імен, зокрема, були такі як Аврора, Фелікс, Яромир, Оскар. 

У коментарі “18000” Петрова розповіла, що це імена, які вона вперше побачила та не зустрічала до цього. Також вона не відмовляється від слів, які написала в мережі.

Чиновниця зазначила, що вона патріотка і любить Україну. У неї двоє дітей і все починається “з малого”. Спочатку батьки, зі слів Петрової, дітей називають іноземними іменами, потім відправляють їх вчитись і відпочивати за кордон і тому подібне. Вона ж прихильниця “свого, українського”. Зауважимо, що у власну фейсбук-сторінку Петрова веде російською мовою. 

На запитання, чи є у неї вичерпний перелік імен, батьки носіїв яких підпадають під критерій “убл**ків” та “до*****бів”, директорка відповіла, що перелік “українських” та “слов’янських” імен є в інтернеті. Водночас на запитання журналіста “18000” Артура Чемириса, чи його батьки також є “убл**ками”, за її критерієм чиновниця відповіла “ні”. Та зауважила, що кожен у праві називати своїх дітей, але їй варто дослідити походження цього імені.

Зауважимо, жінка попросила не прив’язувати її коментарі в мережі до посади, яку очолює. Сьогодні, 14 липня, чиновниця була на робочому місці, у відпустці чи на лікарняному не перебуває. 

Додамо, на попередніх місцевих виборах Петрова працювала у штабі політичної сили “Слуга народу”. На посаді очільника комунального закладу Петрова замінила Нодара Росопідзе. Відповідно, до законодавства конкурс на посаду директора закладу культури не відбувається. 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Ну хвора людина. Навіщо скільки галасу. Просто нехай пройде обслідування у психолога. Та й, мабудь, посада з таким мишленням їй точно не пасує.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини