Учасник «тендерної змови» може отримати підряд на 33 мільйони. Його конкурент – фігурант криміналу

Департамент архітектури та містобудування міськради оголосив проводить тендер на ремонт ділянки вулиці Добровольського від бульвару Шевченка до вулиці Сагайдачного. Очікувана вартість робіт – 33,75 мільйона гривень. Наразі триває кваліфікація переможця аукціону, яким стало скандально відоме підприємство “Автомагістраль-Центр”.

Інформація про це розміщена на порталі Dozorro.

Варто зазначити, що з першого разу тендер провести не вдалося. Тоді замовник відхилив про позиції “Автомагістраль-Центр” та “Колтех-Транс” через недостовірну інформацію у пропозиції та відсутність відсутність забезпечення пропозиції.

Повторний тендер був оголошений у жовтні і на нього подалися ті ж самі учасники.

Згідно з техзавданням, роботи передбачають облаштування дорожнього покриття проїзної частини, з’їздів, зупинок та стоянок, покриття плиткою пішохідної зони, озеленення території, нанесення дорожньої розмітки та встановлення знаків.

Дешевшу пропозицію у 33,21 млн грн подало товариство “Автомагістраль-Центр“. Нині триває процедура кваліфікації переможця.

Ця фірма належить родині відомого черкаського будівельника Анатолія Бурського і записана на його сина Максима.

У серпні 2017 року це підприємство отримало трирічний тендерний бан від АМКУ через участь у змові та порушення економічної конкуренції. Причина тому – тендер на ремонт вулиці Менделєєва у 2016 році. Тоді “Автомагістраль-Центр” розіграла його з іншою компанією сім’ї Бурських – “Новобуд-2008”.

Проте у серпні 2018 року “Автомагістраль-Центр” скасувала рішення АМКУ через Київський господарський суд.

Після цього підприємство звернулося до суду щодо стягнення на свою користь 668 тисяч гривень з міського бюджету як відшкодування вартості підрядних робіт за договором на ремонт вулиці Менделєєва.

Єдиний конкурент “Автомагістраль-Центру” – товариство “Колтех-транс”.

ТОВ “Колтех-транс” належить родині Сергія Колесніченка, який нещодавно доєднався до політичної команди Анатолія Бондаренка. Підприємства родини Колесніченків є одними із фаворитів місцевих комунальників. Крім того, їх підозрюють у розкраданні 1,5 млн бюджетних коштів під час ремонту вуличної мережі міста.

Згідно з матеріалами порталу Dozorro, лише цього року «Колтех-Транс» отримав у від замовників з міськради та комунальних підприємств Черкас 18 підрядів на загальну суму у 126 мільйонів гривень. Більше половини з цієї суми – від департаменту архітектури та містобудування.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.