Учасника торгів на Черкащині оштрафували за змову

ТОВ “ВІДЖИ МЕДІКАЛ”, яке у 2017 році брало участь у конкурсних торгах, що проводилися 3-ю міською лікарнею, оштрафовано за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомила голова черкаського обласного територіального відділення АМКУ Юлія Чемич.

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення АМКУ визнала, що ТОВ “ВІДЖИ МЕДІКАЛ” і ФОП Гладушка В.В. порушили п. 1 ст. 50, п. 4 частини другої ст. 6 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, узгодили між собою умови участі в торгах, що спотворило їхні результати.

Вказані суб’єкти господарювання брали участь у процедурі закупівлі послуг, що проводилась комунальним закладом “Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги”  у вересні – жовтні 2017 року.

Про порушення законодавства свідчать документації конкурсних торгів Замовника, аналіз конкурсних пропозицій, а також матеріалів, отриманих в ході розгляду справи.

У зв’язку з цим на ТОВ “ВІДЖИ МЕДІКАЛ” накладено штраф. Провадження у справі щодо ФОП Гладушки В.В. закрито у зв’язку з припиненням підприємницької діяльності.

Також, відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” в подальшому ТОВ “ВІДЖИ МЕДІКАЛ” заборонено брати участь у публічних закупівлях протягом 3 років.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.