Учні черкаської гімназії стали чемпіонами регіонального фестивалю з робототехніки (ФОТО)

Команда “Kiborgs.UA” гімназії №9 стала переможцем регіонального турніру з робототехніки, що відбувся в Черкасах. 

Про це повідомляють на сайті департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Учасниками змагань стали близько п’ятисот учнів. Цього року темою сезону чемпіонату з робототехніки FLL стала “City Shaper – формуй місто”. Конкурсанти мали вирішити проблему зростаючих мегаполісів і розбудови розумної, зручної та доступної інфраструктури для мешканців міст.

Команда “Kiborgs.UA” зупинилася на напрямку відсутності громадського простору для дітей у великих містах, що максимально забудовані та переповнені автомобілями. Вони знайшли вихід із такої ситуації – використання міжбудинкового простору, в якому розташовувалися б спеціальні конструкції за кілька метрів від землі. Таким чином залишався б простір для пішоходів чи автомобілів. На цих конструкціях можна розміщувати сучасні, екологічні, розумні дитячі майданчики.

Гімназисти кілька місяців досліджували цю проблему та працювали над її вирішенням, спілкувалися з експертами в сфері архітектури, дизайну, будівництва тощо. Вони за підтримки архітектора Станіслава Кікотя не лише спроектували цей громадський простір в спеціальній програмі, але й роздрукували на 3Д-принтері зразок.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.