Учнів Золотоноші й Сміли відправляють на “дистанційку”, в Умані – у школи

Фото: “Українська правда”

Із понеділка, 12 квітня, в Умані скасовується дистанційне навчання. Водночас у Золотоноші й Смілі посилюються “освітній” карантин.

Таке рішення ухвалили на місцевих комісіях ТЕБ і НС.

“Нині ситуація стабільна. Продовжують діяти обмеження помаранчевого рівня небезпеки”, – зазначають на сторінці виконкому Уманської міської ради.

Під час комісії в Умані вирішили, що учні 5-11 класів навчатимуться в звичному режимі. У той час як учні 1-4 класів навчаються у звичайному режимі з 5 квітня.

Для учнів 5-11 класів навчання у звичному режимі розпочнеться з 12 квітня.

Сьогодні відбулось засідання міської комісії…

Опубликовано Виконком Уманської Міської Ради Пятница, 9 апреля 2021 г.

 

Відповідно до рекомендацій регіональної комісії ТЕБ і НС у Золотоноші й Смілі запроваджують дистанційне навчання для учнів освітніх закладів.

У Золотоноші лише учні 5-11 класів вчитимуться за дистанційною формою навчання. “Молодші” школярі навчатимуться за класно-урочною системою, оскільки тотального закриття та переведення на віддалений спосіб роботи працівників підприємств, установ та організацій немає.

Зауважимо, в Смілі дали доручення організувати освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами.

НОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЧЛЕНІВ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ❗️

Під головуванням…

Опубликовано Smila Svit Пятница, 9 апреля 2021 г.

Також керівники установ, підприємств, організацій мають максимально перевести роботу працівників у дистанційний режим. Посилюється контроль і за дотриманням протиепідемічних заходів у громадському транспорті.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.