Українців готові вакцинувати від грипу

Фото: “Українська правда”

Україна отримала 665 тисяч доз вакцини проти грипу на 2020-2021 роки. Найближчим часом 40 тисяч доз вакцини передадуть закладам охорони здоров’я для щеплення медпрацівників, які працюють з хворими на COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА з покликанням на головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

“Попри те, що інфекційна хвороба, викликана вірусом грипу, зазвичай протікає в неускладненій формі, вона може призводити й до тяжкого перебігу. Особливо це стосується людей старшого віку, вагітних, осіб з хронічними хворобами, маленьких дітей. Циркуляція вірусів грипу під час пандемії COVID-19 в осінні та зимові місяці може мати важкі наслідки для вразливих груп населення. Тож важливим пріоритетом у цьому сезоні є вакцинація медпрацівників, що надають допомогу пацієнтам та реалізують заходи боротьби з COVID-19”, — зазначив Віктор Ляшко.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я, до епідсезону 2020-2021 років в Україну поставлено 500 тисяч доз вакцини “Ваксігрип Тетра” (виробник — “Санофі Пастер”, Франція, чотирьохвалентна); 45 тисяч доз вакцини “Інфлувак” (“Абботт Біолоджікалз Б.В.”, Нідерланди, трьохвалентна); 120 тисяч доз вакцини “Джісі Флю” (“Грін Кросс Корпорейшн”, Південна Корея, трьохвалентна).

Також на сайті ОДА зазначають, що минулого епідсезону в Україні вакцинувалися 238 079 людей, що становить 0,6% населення. Частка дітей серед щеплених – 10,5%.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини