“Укренерго” знову залучила аварійну допомогу з двох сусідніх країн

Національна енергетична компанія “Укренерго” знову залучає аварійну допомогу з Румунії та Польщі. Споживання тримається на рекордно високому за цей опалювальний сезон рівні.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці НЕК “Укренерго”.

Вчора, 7 грудня, в енергосистемі вранці був зафіксований рекордно високий за цей опалювальний сезон рівень споживання. Добовий максимум споживання вчора був на 4% вище, ніж відповідний показник 6 грудня.

Для уникнення відключень та підтримки балансу в енергосистемі Диспетчерський центр “Укренерго” змушений знову залучити аварійну допомогу від операторів Румунії та Польщі з 11:00 до 19:00 потужністю 400 МВт. Нагадуємо, аварійна допомога – екстрений захід для балансування енергосистеми.

На українських електростанціях нині немає вільних потужностей. Внаслідок систематичних і тривалих обстрілів вчергове постраждала одна з теплоелектростанцій у східному регіоні. В іншому регіоні в аварійний ремонт через зауваження до роботи обладнання вийшов один з енергоблоків.

Водночас ліміти споживання не запроваджувались, графіки відключень не вводилися та не прогнозуються.

Раніше “18000” писали: Україна залучає аварійну допомогу з-за кордону для збалансування енергосистеми.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *