Укрпошта випустить марки з оголеними жінками. Почне з Шевченкової

Фото: “Цензор.нет”

Укрпошта презентувала нові поштові марки з оголеними тілами у жанрі “ню” із серії “Її величність – жінка”. Перший випуск прикрасять роботи Шевченка та Андрія Чебикіна.

Інформацію про це розмістили на сайті Укрпошти.

Поштові марки, конверти та картки серії “Її величність – жінка” випущені у співпраці з Національним музеєм Тараса Шевченка та Національним художнім музеєм України. Одну з поштових марок прикрашає картина Тараса Шевченка “Одаліска”, написана у 1840 році у Петербурзі. На конверті до випуску представлена ще одна робота Тараса Григоровича – “Вірсавія”, написана 1860 року.

На другій поштовій марці у жанрі ню відтворено роботу “Енергія ІІ”, написану в 1991 році нашим сучасником Андрієм Чебикіним – художником-графіком, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка. На конверті до марки представлена ілюстрація до збірника “Опале листя” Івана Франка авторства Андрія Чебикіна.

Тираж кожної марки – 130 тис. примірників. До марок випущено конверти “Перший день” та картки для картмаксимумів. Вартість маркового аркуша складає 81,00 грн (9 марок), конверта – 4 грн, картки – 4 грн. Вартість конвертів зі спецпогашенням та картаксимумів становить 18,80 грн.

Також цього року національний поштовий оператор створить колаборацію з українським брендом OLIZ. Вони випустять нову колекцію жіночих шовкових хусток. Частину коштів з продажу цієї колекції спрямують на розвиток Національного музею Тараса Шевченка.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.