“Укрзалізниця” анонсує воєнізовану охорону для пасажирських поїздів

Наприкінці цього місяця десять пар пасажирських поїздів “Укрзалізниці” супроводжуватиме воєнізована охорона для гарантії безпеки пасажирів.

Про це пише “Суспільне“.

В “Укрзалізниці” повідомили, що наприкінці серпня 2020 року стартує пілотний проєкт із супроводження пасажирських поїздів працівниками відомчої воєнізованої охорони, які діятимуть спільно з поїзною бригадою у разі порушень пасажирами правил поведінки на залізничному транспорті.

У компанії зазначили, що “Укрзалізниця” неодноразово направляло листи до Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції з проханням відновити супроводження пасажирських поїздів працівниками поліції.

“Ми (представники “Укрзалізниці” — ред.) зверталися до поліції з проханням супроводжувати поїзди. Ніякої відповідні впродовж довгого часу не отримували. Тому це буде відомча воєнізована охоронна, звичайно ж коштом “Укрзалізниці”. У нас є така, проте вона супроводжує вантажні поїзди, а так буде супроводжувати ще й пасажирські. На цьому етапі ми обирали ті потяги, які, на нашу думку, мають найбільший попит, або ті, де звичайно ж часті випадки”, — повідомили у пресслужбі акціонерного товариства.

Також в “Укрзалізниці” нагадали, що для вирішення конфліктних ситуацій між пасажирами під час поїздки необхідно звертатися до провідника, який, зі свого боку, запросить начальника поїзда. У разі необхідності начальник поїзда через машиніста викличе наряд поліції на найближчій станції зупинки поїзда.

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.