Укрзалізниця залучатиме ветеранів до охорони інфраструктури за допомогою дронів

Зимовий потяг

Укрзалізниця створює підрозділ, який за допомогою дронів моніторитиме та охоронятиме залізничну інфраструктуру. У складі цього підрозділу працюватимуть ветерани-залізничники, які отримали поранення та повернулися з фронту.

Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.

Зазначають, що навчання, зокрема, будуть проводити за допомогою онлайн-платформи для ветеранів, яку створює “Крук” разом із Фондом “Відродження”.

“Інструктори Центру займатимуться перекваліфікацією ветеранів-залізничників. Вони навчатимуть працівників пілотуванню коптерів, а також вчитимуть інженерної підготовки, зокрема, складанню та обслуговуванню дронів”, – пояснюють в Укрзалізниці.

БПЛА використовуватимуть для боротьби з розкраданням майна Укрзалізниці на станціях та перегонах, для фіксації правопорушень, виявлення крадіжок пального з локомотивів, інспектування інфраструктури під час воєнного стану, а також для участі в розслідуванні транспортних пригод.

Першим кроком буде створення тестового підрозділу. На його основі планують створити мережу, яка допоможе забезпечити ефективність роботи залізниці в майбутньому.

Також читайте: Якими потягами можна доїхати з Черкащини на захід України?

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *