Умань готова до безпечного святкування Рош-га-Шана, – МОЗ

До Умані вже доставили майже 20 тисяч антисептиків і 190 тисяч медичних масок для хасидських паломників, які приїдуть до міста на святкування Рош-га-Шана.

Про це повідомляють на сайті МОЗ України.

За словами головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, окрім безпекових та протиепідемічних заходів, місто також проводить вакцинацію, аби сформувати безпечне середовище. Усього хоча б одним щепленням від COVID-19 в Умані охоплено понад 30 % населення.

– Ми також посилили епідемічні норми, побудували чіткі маршрути для тестування після перетину кордону та завдяки підтримці міжнародних партнерів розгорнули додаткові місця тестування та контролю стану здоров’я в самій Умані, – підкреслює головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Він додав, що для паломників уже розгорнуті намети Червоного Хреста, де вони зможуть отримати засоби індивідуального захисту, інформаційні матеріали та консультації. Також для лікування було розгорнуто основні та резервні ліжка у випадку необхідності надання ургентної медичної допомоги.

Центр громадського здоров’я також запустив гарячу інформаційну лінію, де паломників консультуватимуть із питань здоров’я англійською та івритом.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.