Уманчани зареєстрували петицію щодо заборони приїзду хасидів на святкування Рош га-Шана

На сайті Президента України з’явилася петиція про запровадження обмеження на проведення масових релігійних святкувань в Умані 2020 року у зв’язку з епідемією COVID-19.

Зареєстрували її 12 серпня, після дозволу Державної комісією ТЕБ та НС на відвідування хасидами Умані під час свята Рош га-Шана.

Згідно із текстом петиції, у вересні 2020 року на святкування іудейського свята Рош га-Шана до Умані очікується прибуття десятків тисяч паломників-хасидів, що може негативно вплинути на протиепідемічну ситуацію в місті, оскільки Ізраїль на сьогодні перебуває в “червоній зоні” поширення коронавірусної хвороби.

У зв’язку з цим уманчани просять Президента, аби він доручив Кабінету Міністрів ухвалити рішення про обмеження на проведення масових релігійних святкувань в місті Умані цього року.

Водночас аналогічне звернення до Володимира Зеленського записав і мер Умані Олександр Цебрій.

– 11 серпня на Державній комісії ТЕБ та НС було обговорено та ухвалено рішення щодо дозволу хасидам відвідати наше місто на свято Рош га-Шана. Уманчани вкрай стурбовані цією ситуацією, оскільки вони переживають за здоров’я своїх дітей. Це буде фактично початок навчального року, – зазначив Цебрій у своєму відеозверненні. – Для мене не зрозуміла така позиція держави, оскільки у світі та в Україні росте кількість інфікованих COVID-19.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.