Уманчанка потрапила до лікарні з хімічними опіками після косметологічної процедури 

Після процедури у косметолога 28-річна уманчанка Світлана Музика опинилася у лікарні. Дівчина зробила перманентний макіяж повік, у результаті якого виник хімічний опік на оці. Зір погіршився на 65%.

Про це інформує видання 04744.info.

Уманчанка стверджує, що раніше вже користувалася послугами косметолога Анжели Войцеховської і була задоволена результатом. Цього разу, за словами Світлани, майстер попросила підняти повіки після нанесення анестетика, аби зробити фото “до процедури”.

– Анестетик потрапив на очне яблуко. Око запекло, але майстер сказала, що це нормально, ― розповідає дівчина.

Після кількагодинної процедури око почервоніло та сльозилося. Наступного дня ситуація погіршилася. Дівчина придбала краплі в аптеці, а вже у понеділок звернулася до лікаря. Офтальмолог діагностував хімічний опік з ураженням рогівки.

Упродовж тижня уманчанку лікували в місцевій лікарні, потім вона поїхала у профільний одеський інститут. Там діагноз – хімічний опік ІІІ ступеню – підтвердили.

Лише на медичні препарати жінка витратила майже 7000 гривень. Вона дзвернулася до косметолога з проханням компенсувати витрати, однак та відмовилася.

Світлана Музика написала заяву у поліцію. Було проведено судово-медичну експертизу. За словами дівчини, найближчим часом буде ухвалено рішення про відкриття кримінального провадження.

Додамо, що на своїй сторінці у “Фейсбук” Анжела Войцеховська зазначає, що має 10-річний досвід у сфері косметологічних процедур.

На фото – Анжела Войцеховська

Коментувати виданню цю ситуацію майстер відмовилася.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *