Уманське комунальне підприємсвто оскаржить в суді рішення Кабінету міністрів

Комунальне підприємство “Уманьтеплокомуненерго” подало заяву до Окружного адмінсуду Києва щодо припинення дії рішення Кабміну про встановлення для населення граничних тарифів на опалення і постачання гарячої води.

Про це інформує прес-служба суду.

Згідно з інформацією, позивач – Уманське комунальне підприємство “Уманьтеплокомуненерго”, а відповідач – Кабінет міністрів України.

Як зазначається, позивач просить суд зупинити дію постанови КМУ від 26 червня 2019 р. № 560 “Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг” до набрання рішенням законної сили, визнати його протиправним та скасувати відповідну постанову уряду.

Наразі судом вирішується питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову до подання відповідного позову до Окружного адміністративного суду міста Києва.

У суді також наголошують, що згідно з ч. 2 ст. 150 Кодексу адміністративного судочинства України, забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

Додамо, 26 червня Кабмін встановив граничний тариф на гарячу воду для населення. Зокрема, встановлено 83.66 грн за 1м³ – за наявності рушникосушильників та підключення їх до систем постачання гарячої води і 75.74 грн за 1м³ – за відсутності рушникосушильників.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.