Уманський благодійний фонд з порятунку тварин змушений припинити діяльність через борги

Уманський благодійний фонд захисту тварин “Серце друга” змушений тимчасово припинити свою діяльність. Це зумовлено боргами фонду перед ветеринарними клініками міста, які відмовляються приймати тварин, допоки кошти за попередні лікування чотирилапих не будуть сплачені. 

Про це повідомили на офіційній сторінці БФ “Серце друга” у Фейсбуці.

Фонд припинив своє існування з учорашнього дня. Подальша його доля залежатиме від фінансової ситуації, зокрема, того, чи зможуть волонтери погасити борги перед клініками ветеринарної медицини.

– Ситуація склалась вкрай важка, тому з учорашнього дня Фонд “Серце Друга”, тимчасово припиняє своє існування. На жаль, маємо непідйомні борги, тому клініки відмовились приймати вуличних тварин без коштів. Багато хто впевнений що ми отримуємо фінансування від держави-розчарую – це не так. Фонд тримається лише на Ваших добровільних внесках, – зазначають на фейсбук-сторінці благодійного фонду.

Одній із клінік волонтери заборгували близько 30 тис. гривень.

– На сьогодні маємо близько 3000 тисяч грн в клініці у “Ветеринара”, близько 30 000 тисяч – в клініці у “Айболіта , Багіру (тварину, – ред.) ще не рахували, але теж вже за 2 000 тисячі грн. У ці суми також враховані борги за тварин, які, на жаль, не вижили, проте ж їх лікували до останнього, – зазначають волонтери. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.