«Умова підтримки одна – перемога». Порошенко і ЄС підтримали Євпака

Фото – прес-служба ЄС

П’ятий президент України Петро Порошенко і політична партія «Європейська Солідарність» підтримують Віктора Євпака під час другого туру виборів міського голови Черкас.

Про це сам Порошенко заявив сьогодні під час брифінгу.

– Ми, наша партія і я як її голова вирішили підтримати кандидата на міського голову міста Черкаси від партії «Голос» Віктора Євпака. Була одна умова: Віктор має перемогти. Виборці нашої партії, наша партійна організація будуть робити все можливе, щоб закликати всі проєвропейські українські політичні сили обов’язково підтримати Віктор. Він український патріот, професіонал та державник – зазначив Порошенко.

За словами Порошенка “Європейська солідарність” подає приклад об’єднання проєвропейських сил для інших політиків.

– Місцеві вибори це не тільки про каналізацію, про бруківку, про ліфти. Місцеві вибори – це точно про всю Україну, її майбутнє, її вектор розвитку. Ми об’єднаємося і переможемо, – додав Порошенко.

У свою чергу Віктор Євпак теж закликав політиків до об’єднання.

– Хочу закликати всі політичні сили, які зараз працюють над другим туром: подивіться на приклад Черкас, де навколо патріотичного кандидата об’єднуються проєвропейські та проукраїнські сили. Заради розвитку своїх міст, заради покращення і проти корупції місцевої влади, яка має піти в минуле, – зазначив Євпак.

Нагадаємо, раніше про підтримку Віктора Євпака заявила партії “Слуга народу”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини