Унікальний табір «Лідер» об’єднав молодь із усієї Черкащини (ФОТО, ВІДЕО)

Протягом чотирьох днів серпня табір «Лідер», організований відділом національно-патріотичного виховання дітей та молоді, об’єднав хлопців та дівчат із різних куточків Черкаської області.

Під час його роботи учасники грали в страйкбол, плавали на сапах, долали смугу перешкод і дізнавалася про можливості, як реалізувати власні ідеї та проекти.

Учасниця табору Кристина Халилова розповідає, що ці кілька днів, які вони провели у «Лідері», були особливими та цікавими , але, на жаль, минули дуже швидко.

– Я дуже дякую команді табору за те, що організували для нас можливість отримати нові знання, вміння, знайомства, та відпочинок! Навіть не зважаючи на погодні умови, які інколи нам заважали. Ми будемо пам’ятати цю частинку серпня і з нетерпінням чекати наступного літа!

Також молодь зустрілася з ветеранами російсько-української війни, їздила в Черкаси на забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» і брала участь у вишколі.

По завершенню табору, для них виступив черкаський україномовний гурт “Lemon BITE”.

Координатор НПВ Костянтин Мірошниченко зазначає, що для команди відділу це був перший подібний досвід.

– Ми намагалися показати молоді, що патріотизм і національна свідомість – це теж може бути цікаво. Перед нами була ціль – проявити у кожному із наших учасників лідерські якості та водночас навчити працювати і команді.

*ІМІДЖЕВА ІНФОРМАЦІЯ

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.