Уряд спрямовує рекордну суму на дороги Черкащини. Найкоштовнішу ділянку поки не фінансуватимуть

29 січня на засіданні Уряду було внесено зміни до Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 — 2022 роки.

Відповідно до тексту змін, у 2020 році Черкащина може розраховувати на 1,7 млрд гривень. За цю суму має бути капітально відремонтовано  82,62 км доріг і один шляхопровід протяжністю 60 метрів. Зокрема, мова про ділянки траси Р-10, що сполучає Канів та Чигирин, H-01 Київ-Знам’янка, H-08 Золотоноша-Умань (через Черкаси та Смілу). Крім того, буде відремонтована одна ділянка на автобані Київ-Одеса.

Водночас зазначимо, що на 2020 рік, відповідно до цієї постанови, відсутнє фінансування на завершення у поточному році робіт на об’їзній дорозі біля міста Золотоноша (траса H-08), де роботи розпочалися наприкінці минулого року. Цей об’єкт є найкоштовнішим в історії області. Загальна вартість реконструкції 11-ти кілометрової ділянки мала коштувати трохи більше 600 млн гривень, тобто майже 60 млн гривень за 1 кілометр відновленого полотна.

У 2019 році дорожники встигли освоїти на цьому об’єкті 212 млн гривень, реконструювавши  близько 5 кілометрів дорожного полотна. Фінансування магістралі H-08 передбачене урядовцями на 2021 рік. 

Варто зазначити, що минулоріч на дороги області спрямували трохи менше 600 млн гривень.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *